Lepanina hotell

Broneeringud Loome armsaid hetki siinpool silmapiiri!

HEA KÜLALINE!

Oodatud on kõik broneeringud ning päringud uueks suvehooajaks!

Saatke meile e-kiri oma sooviga aadressile lepanina@lepanina.ee

Kiireim viis meiega kontakteeruda on helistades!

Hotelli vastuvõtt:

Mobiil +372 517 0372

 

Müügi- ja turundusosakond vastab Teie kõnele argipäeviti kella 08:00 – 16:00.

Mobiil +372 5450 1514

 

MAJUTUSE broneerimiseks kasuta palun kõrvalolevat päringuvormi või saada e-kiri aadressile lepanina@lepanina.ee.

 

PULMADE, SUVESÜNDMUSTE, SEMINARIDE, RÜHMA TOITLUSTUSE, KOOSOLEKU või MEESKONNAKOOLITUSE  broneerimiseks saatke palun e-kiri aadressile lepanina@lepanina.ee. Vastame hiljemalt 24 h jooksul (v.a. nädalavahetusel, mil kontor puhkab).

 

PALUN MÄRGAKE infot, et PÄRING ei ole BRONEERING. Broneering jõustub hotelli poolt saadetava kinnituskirjaga peale ettemaksuarve tasumist. Ettemaksuarve koostamiseks on vajalik märkida kirjas oma postiaadress ja lisada info, millisele e-postile saadame arve. Ettemaksuarve ei kuulu broneeringu tühistamisel tagastamisele. Tasutud broneeringut on võimalik kasutada kokkuleppel, uuel ajal, hooaja jooksul. Juhul, kui teete broneeringu telefoni teel, palub infot Teie kontaktandmete kohta meie teenindaja.

Vahetevahel võib juhtuda, et kas Teie päring või meie vastus ei jõua õigel ajal kohale või läheb interneti avarustes kaduma. Palun andke meile siis märku, kui ootate meie vastust! Püüame vastata kirjadele vähemalt 24 h jooksul. Välja arvatud nädalavahetustel, mil tellimuste meeskond on puhkamas.

SAADA PÄRING: