Lepanina hotell

Koostööpartnerid Ideest soovini ning soovist tegevuseni on vaid päringu küsimus!

Lepanina Hotellil on toredad koostööpartnerid, kelle parimad oskused on kogutud kokku nende poolt pakutavasse meelelahutusse. Sisustame koostöös oma sõpradega Teile põneva ja meeleoluka päeva erinevate mängude ning matkadega metsas, maal ja merel!

Pruutpaar.ee

Oleme võtnud oma südameasjaks, et kõik vajalik pulmadeks oleks kättesaadav ühest kohast. Pulmakorraldaja, kelle pagasis on mitmed korraldatud pulmad, aitab teil planeerida kogu pulmapidu ja teostada unistused oma pulmapäevast, olgu see siis suviselt vabas õhus, maalilises eestimaa mõisas või vastuvõtu tüüpi peetud pulmapidu.

Soovid pulmapaika kaunimaks kujundada aga puuduvad kogemused ja vajaminevad materjalid? Ka siin saame teid aidata. Pakume dekoratsiooni nii lillede, küünalde kui ka kangastega.

Otsid autot pulmadeks, pidulikeks tähtpäevadeks, soovid üllatada oma kallimat või tahad tuua vaheldust igapäeva rutiinile!? Limusiin Lincoln Town Car ja alati ülikonnas juht ootab teid. Kust küll leida kutsed, sõrmusepadi, sukapael, loor, tiaara, kingilaegas, külalisteraamat, lindid….? Meie e-poest leiate pulmadeks palju vajaminevat kaupa. Ei ole leidnud veel unelmate pruutkleiti?! Meie kaudu saad kõik vajalikud kangad ja suurte kogemustega õmbleja käe all valmib teile ideaalne kleit. Võtke meiega julgelt ühendust. Koos leiame lahendused ja muudame teie pulmapäeva kordumatuks!

Info leiad: www.pruutpaar.ee

360 Kraadi

Matkad toimuvad aasta läbi. Talvel käivad uiskudega merelräätsadega metsas ning matkasuuskadega nii merel kui metsas. Kevadel parvedega ja hiigelkanuudega jõe peal ning “torudega” linde vaatlemas. Suvel kajakiga merel, sügisel räätsadega rabas.

360 Kraadi tegusad tegijad korraldavad seiklus- ja meeskonnamänge igal aastaajal kõikjal üle Eesti.

Erinevad mängud sobivad erinevatel juhtudel. Mängud, mis sobivad hästi meeskonnatöö arendamiseks – Loquiz, Kapo kuulab!, 100 Mölki, NoEasyDay. Kui soovite midagi uut ja huvitavat, siis proovige kindlasti – Filmifestival, Fotojaht, Aardejaht, Raharalli. Sportlikutest ja vesistest tegevustest sobiksid – Raftiralli, Seiklusrogain ja Veesõidukite töötuba.

Lisaks seiklusmängudele ja seiklusmatkadele pakuvad nad veel tervet rida seiklusi mis sobivad eraldi väiksema üritusena või mitmekesistama suurüritusi.

Info leiad: www.360.ee/mangud

Romantiline Rannatee

on turismipiirkond, mis kulgeb mööda 250 km pikkust rannajoont ümber Pärnu Lahe Varbla kadakate vahelt Eesti-Läti riigipiirini Iklas. Rannatee põikab ka erilise hõnguga Kihnu saarele ning salapärasesse, sügavate metsade ja soodega sisemaale. Siin leiab teadlik ja tähelepanelik silm märke Läänemere unustatud rannajoonest.

Info leiad: www.rannatee.ee 

Seltskonnamängud

Meeskond pakub Teile meeleolukat firmapäevade vaba aja sisutamist juba aastast 2006. Ettevõte muudab Teie peo stiilseks ja eriliseks läbi mõnusate seltskonnamängude mida nad korraldavad üle Eesti kliendile sobivas kohas. Peale toredat seltskonnamängu pakuvad nad  lõbusa õhtu jätkamist disko- ja/või karaokeõhtuga.

Info leiad: www.seltskonnamangud.ee

Saunatrip

Saunatrip pakub unikaalset ja mugavat saunateenust üle kogu Eesti. Saun paikneb kerghaagisel, mida on mugav sõiduautoga igale poole vedada. Saunatripi kadakasaun on mõnus, hubane saun, mille küljeseina katavad kadakalaastud, mis täidavad sauna kadakale omase hea lõhnaga. Leiliruumi mahub mugavalt vihtlema neli inimest. Õhtuhämaruses muudavad sauna õdusaks kaks erinevat valgustust – laetuled ning lavaalused LED-tuled, mille valgustugevust on võimalik reguleerida. Saunameeleolu aitab luua lava alla paigaldatud kõlaritega helisüsteem (FM-raadio, USB, AUX).

Info leiad: www.saunatrip.ee

Häädemeeste looduslik mineraalvesi

Nime “Häädemeeste vesi” kandev looduslik mineraalvesi ammutatakse Eesti sügavaimast, üle 600 m sügavusest puurkaevust.

Info leiad: www.haademeestevesi.ee

Suppama!

SUP polo – Super-lõbus ent väljakutsuv meeskondlik pallimäng, mida mängitakse kolm-kolme vastu kaks 10-minutilist poolaega. Võimalik on mängitada ka suuremaid seltskondi. Suurepärane meelelahutus nii osalejate kui pealtvaatajatele. Lisainfo ja mängureeglid siin: https://www.suppama.ee/et/sup-polo-2/

SUP JOOGA – Jooga SUP-laual on põhimõttelt nagu tavaline jooga ainult et mõnikord võib märjaks saada. Pakume joogatunde kogenud juhendajate käe all nii SUP laudadel vee peal kui ka kindlal maapinnal!

Siin on video: https://www.youtube.com/watch?v=fRQ1vf4UcPQ

TEGEVUSED SELLEKS SUVEHOOAJAKS LEIAD SIIT – Tegevused_suvehooajal_2018

Meriti käsitöö 

Otsid sobivat romantilist, klassikalist, vintage või ajastu pitserit kandvat käsitööna valmistatud pulmakutset? Soovid kaunist lauaplaani juubelile või käsitööna valminud albumit katsiku kingiks? Kirjuta või helista Meritile ning räägi julgelt oma soovidest, et just see õige Sinuni jõuaks!

Kutsed, kohakaardid, lauaplaanid, albumid, retseptiraamatud, kinkekarbid- ja kotid, kaardid, märkmikud …

Käsitöös on alati lisaks just see väike imeline nüanss, mis saaja päeva lisab tibakese meeliköitvat emotsiooni!

Info leiad: http://meritscrafts.blogspot.com.ee/

Triplex 

on loodud 1982.aastal Poolas.

Triplex Eesti OÜ tegevusaladeks on laiatarbe ilutulestiku toodete jae- ja hulgimüük ning professionaalsete ilutulestike korraldamine.

Triplex Eesti OÜ missiooniks on: “Pakkuda klientidele parimaid kõrge kvaliteediga ilutulestiku tooteid ja osutada professionaalseid ilutulestiku teenuseid. Soovime seda teha pakkudes lahendusi ja luues positiivseid elamusi läbi meie toodete ja teenuste, olles alati asjatundlik ja sõbralik teenindaja.”

Lähtudes ettevõttes omaks võetud põhimõtetest on meie eesmärkide saavutamisel oluline klientide täielik rahulolu toote kvaliteedi ja pakutavate teenustega, ning et kliendid julgeksid soovitada ka oma sõpradele Triplex Eesti OÜ tooteid ja teenuseid.
Julgeme öelda, et meie klientide arvamus on meile alati oluline.

Info leiad: http://www.triplex.ee

Karini paberikoja

..meistrite suureks kireks on paberitöö. Meile meeldib vabadus, mida pakub paberikunst ning selle lõputud võimalused. Lastega tegelemine paneb meie silmad eriliselt särama, sest laste loovus ning lennukad ideed panevad meidki asjadele uut moodi lähenema.

Töötubades on võimalik kõigil soovijatel meisterdada endale või kingituseks ainulaadseid kaarte, külmkapimagneteid, märkmikke, albumeid …

Igapäevaselt toimetame Pärnu südalinnas Maarja – Magdaleena Gildis.

Ootame Teid loovatesse ja arendavatesse käsitöö õpitubadesse