Lepanina hotell

Pulmad Südamete pulmapidu!

Ja sellesse maailma, mis jääb Teie kahe vahele, mahub nii palju ilusat armastust!

Te soovite, et kõik Teile kallid inimesed kuuleksid armastuse sosinaid, näeksid ka kõige pimedamas öös taevalaotuses mängleivaid päikesekiiri, tunneksid õhus esimese kevadpäeva hullutavaid aroome ning joovastuksid elu kirgastest värvidest – just nagu Teie kaks, kes Te olete leidnud oma heliseva õnne teineteise südames!

Lepanina hotellikompleksis on peetud palju kauneid pulmapidusid – nii klassikalisi, romantilisi, muinasjutulisi, trendikaid, retrohõngulisi kui ka rannapulmi.

Tseremooniad, väikesed või suured pulmapeod, mesinädalad või romantiline puhkus – tule ja tutvu kohapeal meie võimalustega või küsi julgelt Sind huvitava teenuse pakkumist telefoni ja kirja teel!

Kauni looduse keskmes on iga pulmapidu eriline ning tänu noorpaaridele oleme paljude aastate jooksul oma kogemustepagasisse saanud juurde hindamatuid teadmisi, väärtuslikke ideid ning põnevaid detaile, mida uute ja säravate pidude planeerimisse kaasata.

Mugavat majutust saab pulmakülalistele broneerida meie hotellitubades (24 kahekohalist tuba, 6 peretuba, 2 saunaga tuba ning 2 mullivanniga tuba) või suvemajades ( 21 neljakohalist ning 11 kahekohalist maja). Hotellikompleksis on võimalik kokku majutada ligi 205 külalist.

Romantilise registreerimistseremoonia saab läbi viia otse mere kaldal. Pidulikke tseremooniaid on läbi viidud ka meie grillpaviljonis, mis asub keset tiiki ning milleni viib kaunis kaarsild!

Imelise pulmapeo korraldamiseks on Teie kasutuses 100 kohaline merevaatega restoran Julie.  Saalis on eraldatud istumiskohad ning tantsuplatsil olevad laudkonnad. Kõige sõbralikum paigutus on päikesekiirte süsteem, milles boksides olevad lauad on pikendatud tantsuplatsile (laudade vahele jääb madal seinaosa). Kui Teie peol on kuni 40 külalist, siis saame tantsuplatsile katta ka pika laua. Kuni 60. külalisega peolaua saab tantsuplatsile paigutada L – kujuliselt. Pulmapeod alates 60 külalisest on kõige säravamad just kiirtena – jääb ruumi tantsimiseks ning noorpaari imetlemiseks!

Kui soovite oma külalistega tähistada pidulikku tseremooniat koos privaatse vastuvõtuga pakume Teile kuni 15 – le inimesele sobivat  väikese väliterrassiga saali, mille aknast avaneb kaunis merevaade. Lisaks on seminarimaja alumises saalis võimalik korraldada hubane ning privaatne vastuvõtt kuni 40 – le külalisele.

Lihtsad, kuid maitsvad ning traditsioonilised piduroad on võimalik tellida Teie tervitus -, suupiste -, peo – ning kohvilauale hotelli oma restoranist, kus romantikaga vürtsitatud toidud valmivad hoole ning tähelepanuga. Pakutavaid menüüsid saab vastavalt Teie soovidele ning eelistustele muuta ning täiendada. Võimalik on soojad toidud serveerida kas taldrikutelt või vaagnatelt. Külmad road ootavad külalisi kas juba laudades või rootsi lauas – valikud on Teie soovid! Jahutavad ning karastavad joogid on samuti peolauale võimalik tellida meie restorani baarist. Tellitud joogid serveeritakse meie teenindajate poolt ning arveldame alati vaid tarbitud kogusega!

Meie teenuste valikus on pakkuda graafiliselt kujundatud või käsitööna valminud: 

  • Kutsed
  • Nimekaardid
  • Lauaplaanid
  • Pulmaalbumid
  • Kingilaekad
  • Ametimärgid
  • Külalisteraamatud
  • Käsitöökaardid – õnnitlus- ja rahakaardid, šokolaaditaskuga kaardid
  • Tikitud sõrmustepadjad

Olge julged jagama meiega oma ideid ja soove!

Kasvame oma teadmistes koos iga tähtsündmusega. Oleme paindlikud, avatud, suhtlejad, kuulajad, otsijad, leidjad. Meil ei ole raame – on lõputu loovus ja soov teha midagi, mis on hingele hea, südamele soe ning silmale särav vaadata!