Lepanina hotell

Saunakompleks Heaolu saunamaailmast!

Heaolu saunamaailmast!

Igas õhtus on oma võluvad viivud. Tule ja kosuta oma keha ning turguta meeli hotelli saunakompleksis! Veepärlid sätendamas päikeseloojangu lõputul silmapiiril lubavad Sul hetkeks nautida lihtsalt olemise kunsti!

Saunakompleksis on Sinu ootel:

  • Soome saun
  • Aroomisaun
  • Merevaatega mullivann
  • Vastuvooluseadmega kümblusbassein
  • Puhketoad

Hea teada – saunad soojenevad 1 tund!

Hotellis on traditsiooniline soome saun – astmelise lavaga, puidust seinte ning kuiva ja kuuma õhuga (70-100 C°) ruum, milles on soojusallikaks keris ning mida köetakse elektriga. Sauna õige mõju tuleb esile kuuma ja külma vaheldumises. Igale lavalkäigule peaks järgnema jahutamine külma veega või värske õhu käes viibimine. Sauna hüvedeks on keha üldine tänulikkus nii füüsiliste näitajate paranemise kui ka emotsionaalsete paide poolest!

Aroomisauna erilisus peitub looduslike eeterlike õlide kasutamises. Sooja on aroomi-saunas 70 – 80  kraadi. Mahedas saunas lõhna sissehingamine lõõgastab keha, ergastab immuunsüsteemi ning mõjub kirgastavalt Sinu tundemeeltele!

Viiekohalisest mullivannist avanevad võimsad merevaated vaid käegakatsutavas kauguses!
Mullivann aitab lõõgastuda ning on ühtlasi rahustava toimega.Vanni massaažidüüside abil on võimalik leevendada lihaspingeid ja tõsta üldist toonust.

Saunakompleksi kuuluvad veel väike puhkeruum ning riietusruum.

Suuremale sõpruskonnale, alates 20. inimesest, pakume väikese terrassiga ning kauni merevaatega astmelist puhkeruumi, kuhu soovi korral saab katta nii suupiste – kui ka väiksema peolaua.

Vastuvooluseadmega jahedas kümblusbasseinis on mõnus jahutus peale kuuma leili justkui vahukoor punapõsksel, magusal, maasikal!

Soovi korral valmistab meie köök Sulle suupärase suupistevaagna koos karastavate jookidega!
Küsi kindlasti eelnevalt pakkumist!

Hinnad

Üks tund 1-4 inimest 30 €
Üks tund 5 – 10 inimest 50 €
Üks tund alates 11 inimesest 70 €

Saunaelamuse rõõmu saad lisaks puhanud kehale ning energiast pakatavale meelele nii sõbrannadega, sõpruskonna, pere või armsamaga Lepaninal saunatades!

Tunne päikesepaitust igas saunas veedetud minutist!