TÄHESÄRA MEREPIIRIL!

Suvepäevad Suvesoe suvepäev Lepanina rannas!

Suvesoe suvepäev Lepanina rannas!

Inimene on särav oma tegemistes siis, kui tema töö leiab silmapaistvat tunnustust!

Loo oma meeskonnale meeldejääv suvemälestus helgete hetkedega, kus traditsioonid on au sees!

Üks õige suvepidu saab alguse mereäärest – imelisest rannast, kus alati garanteeritud merevaade pakub unustamatuid elamusi! Siin hingad Sa loodusega ühes rütmis olles kõrvetavalt kuuma päikese paitada ja jahutavate lainete loksutada. Naudi maalilisi vaateid väliterrassilt või rannapromenaadil jalutades. Lase juhtida end lõõgastaval lainelaulul peesitades päikeseterrassil! Hurmavad suveõhtud pakuvad nii palju põnevaid hetki männimetsa rüpes, avatud mere meeltevallas.

Hotell asub tuntud suvituspiirkonnast –  Kabli rannast –  vaid loetud kilomeetrite kaugusel. Oleme kergesti leitavad nii Via Baltica magistraalilt kui ka Vana – Riia maanteelt tulijatele. Asume peaaegu Eesti – Läti piiril, mistõttu on hotell suurepäraseks kokkusaamise kohaks Eesti – Läti ühissündmuste korraldamisel. Meieni pääseb nii auto kui ka bussiga. Hotellil on omanimeline – Lepanina – peatus!

Pakume mugavat majutust hotellitubades – boonusena kaunis merevaade, soe tuba, pehmed voodid, hele ja helge vannituba! Lisaks nostalgitseme hubastes suvemajades – kus õlg – õla kõrval tunned sõbra küünarnukki! Meenuvad lastelaagrite hambapesu järjekorrad…taaselustame selle kõik kaasaegses võtmes – mugavamates tingimustes!

Ühtekokku on võimalik katuse alla mahutada 205 inimest!

Kellel aga loodusega ürgsem side, sellele on võimalik kauni männimetsa veerde püstitada telk ning nautida elu täiel rinnal – just nii nagu aastakümneid tagasi! Ära karda julgeid väljakutseid! Kui Teie  sõbralikus kollektiivis on rohkem kui 300 inimest, pakume lisavõimalusena majutuskohti saalis, õhk-madratsitel.

Hotellikompleksi territoorium mahutab tuhandet pidulist! Võõrustanud oleme ka kuni 4000 külalist.

Suursugused estraadikavad, meeleolukad etteasted, kaasa-haaravad esitused välikompleksis, mille kaks katusega paviljonining lava kaitsevad esinejaid nii tormituulte kui ka põletava päikese eest! Tantsuplatsil on ruumi jalakeerutamiseks kuni 400-le inimesele!

Maitsvad, lihtsad ning toitvad söögid on suvepäevade lahuta-matuks osaks. Meie restoranis valmivad toidud on killuke endisaegsest meenutusest ning tänapäevasest maigutusest – Igaüks leiab pakutava hulgast endale meelepärase suupiste! Toitlustame välikompleksis, kus elava järjekorrana jagame nii hommiku – , lõuna- kui ka õhtusöögid! Õhtused magusad snäksid ja soolased ampsud on samuti võimalik lisada tellimusele, et öisel tunnil tantsust väsinud keha ning meelt turgutada!

Lisaks istegemisrõõmule pakume oma heade sõprade abi, kes erinevate meelelahutusprogrammide ning tegevuste abil aitavad sisustada Teie teemapäeva!

SUVESOE puhkus on stardivalmis! Ootame Teie küsimusi nii kirja kui telefoni teel!

Telefon: +372 44 37 368 (tööpäevadel 08.00 – 16.00)
e-post: lepanina@lepanina.ee 

  • Privaatne mereäärne asukoht
  • 240 majutuskohta
  • Telkimiskohad
  • Toitlustus kohapeal
  • Välikompleks, välilava
  • Grillpaviljon
  • Väli- ja päikeseterrass
  • Välibassein
  • Tenniseväljakud
  • Palliplatsid

Prisked ideed ootavad noppimist!

Tule koos oma ägeda meeskonnaga stiilsele suvepuhkusele!