Lepanina hotell

Meeskond Tere! Saame tuttavaks!

Meil on meeskond…

… kellega koos võib julgelt tarbida ettearvamatuid olukordi, kellega hommikukohvi joomine jooksu pealt ei nõua erilist pingutust ning kes on olemas ka siis, kui kõik teised on juba magama läinud.

Palun märgake, et vastame telefonidele ning kirjadele vaid tööpäevadel kella 08.00 kuni kella 16.00.

Kogu meie meeskond on justkui väärt laulu hinnaline refrään, mida korratakse nädalast nädalasse, kuust kuusse, kuid mida lauldes kõlab mitmehäälsus perfektselt kokku ka peale kiiret nädalavahetust!

KAISA VAIK – hotelli juht

Noorusliku sära, energia ja julgete visioonidega meeskonna juht, kes igapäevaselt tegeleb kõikide hotelli puudutavate küsimustega tõkkepuust kuni katlamajani! Kaisa jagab infot ja leiab vastuseid finantsküsimustes ja tehnilistes teadmistes ning tegeleb personaliga. Kui Sul on küsimusi, mille märksõnaks on raha, inventar, muusika, tooted, luba, leping, töö – siis on just Kaisa õige inimene Sinuga vestlema!

Mobiil: +372 58 07 6080

E-post: kaisa@lepanina.ee

 

MARI NEPSTE – peakokk

Loodusega sinasõber – eelistab kohalikku ja võimalikult ehedat toorainet! Käib „poes“ ja vaatab, et külmikud oleks pungil parimatest paladest. Jälgib, et tellimused oleks õigeks ajaks valmis ning hoolitseb selle eest, et peolaud säraks isuäratavate roogade lummuses!

Mobiil: +372 510 9788

E-post: restoran@lepanina.ee

KADRI TEOR– tellimuste juht

Avatud suhtleja, kes tegeleb igapäevaselt kõikide hotelli broneeringutega. Soovid tulla meile perega puhkama, oled planeerimas oma pulmapidu või otsid võimalust, kus korraldada üks inspireeriv meeskonnasündmus ?Küsi julgelt Kadrilt infot ning pakkumist!

Telefon: +372 44 37 368

Mobiil: +372 517 0372

E-post: lepanina@lepanina.ee

 

LENNE SUIGUSAAR – turundusjuht

Loovusega Sina peal. Hoolitseb selle eest, et hing heliseks ja et silmad märkaksid ka südamega. Joonistab paberile võrratuid emotsioone, mõtleb välja uusi pakette, tegeleb reklaami ja turundusega. Vajadusel aitab broneeringutega, kastab lilli või aitab planeerida Sinu unelmate sündmust!

Telefon: +372 44 37 368

Mobiil: +372 517 0372

E-post: lenne@lepanina.ee