Lepanina hotell

Meeskond Tere! Saame tuttavaks!

Meil on meeskond…

… kellega koos võib julgelt tarbida ettearvamatuid olukordi, kellega hommikukohvi joomine jooksu pealt ei nõua erilist pingutust ning kes on olemas ka siis, kui kõik teised on juba magama läinud.

Palun märgake, et vastame telefonidele ning kirjadele vaid tööpäevadel kella 08:00 kuni kella 16:00.

Kogu meie meeskond on justkui väärt laulu hinnaline refrään, mida korratakse nädalast nädalasse, kuust kuusse, kuid mida lauldes kõlab mitmehäälsus perfektselt kokku ka peale kiiret nädalavahetust!

KAISA VAIK – hotellijuht

Noorusliku sära, energia ja julgete visioonidega meeskonna juht, kes igapäevaselt tegeleb kõikide hotelli puudutavate küsimustega tõkkepuust kuni katlamajani! Kaisa jagab infot ja leiab vastuseid finantsküsimustes ja tehnilistes teadmistes ning tegeleb personaliga. Kui Sul on küsimusi, mille märksõnaks on raha, inventar, muusika, tooted, luba, leping, töö – siis on just Kaisa õige inimene Sinuga vestlema!

Mobiil: +372 5807 6080

E-post: kaisa@lepanina.ee

 

MARI NEPSTE – peakokk

Loodusega sinasõber – eelistab kohalikku ja võimalikult ehedat toorainet! Käib „poes“ ja vaatab, et külmikud oleks pungil parimatest paladest. Jälgib, et tellimused oleks õigeks ajaks valmis ning hoolitseb selle eest, et peolaud säraks isuäratavate roogade lummuses!

Mobiil: +372 510 9788

E-post: restoran@lepanina.ee