Lepanina hotell

Meeskond Tere! Saame tuttavaks!

Meil on meeskond…

… kellega koos võib julgelt tarbida ettearvamatuid olukordi, kellega hommikukohvi joomine jooksu pealt ei nõua erilist pingutust ning kes on olemas ka siis, kui kõik teised on juba magama läinud.

Palun märgake, et vastame telefonidele ning kirjadele vaid tööpäevadel kella 08:00 kuni kella 16:00.

Kogu meie meeskond on justkui väärt laulu hinnaline refrään, mida korratakse nädalast nädalasse, kuust kuusse, kuid mida lauldes kõlab mitmehäälsus perfektselt kokku ka peale kiiret nädalavahetust!

KAISA VAIK – hotellijuht

Noorusliku sära, energia ja julgete visioonidega meeskonna juht, kes igapäevaselt tegeleb kõikide hotelli puudutavate küsimustega tõkkepuust kuni katlamajani! Kaisa jagab infot ja leiab vastuseid tehnilistes teadmistes ning tegeleb personaliga. Kui Sul on küsimusi, mille märksõnaks on raha, inventar, muusika, tooted, luba, leping, töö – siis on just Kaisa õige inimene Sinuga vestlema!

Mobiil: +372 5807 6080

E-post: kaisa@lepanina.ee

 

MARI NEPSTE – peakokk

Meie armas peakokk Mari hoolitseb selle eest, et kõikide kõhud oleks siin alati head ja paremat täis hommikusöögist õhtusöögini. Käib „poes“ ja vaatab, et külmikud oleks pungil parimatest paladest. Jälgib, et tellimused oleks õigeks ajaks valmis ning seisab selle eest, et peolaud säraks isuäratavate roogade lummuses!

Mobiil: +372 510 9788

E-post: restoran@lepanina.ee

SIGRIT PILL – tellimuste juht

Meeskonna tulesäde. Kui isegi mõni päev on raskem kui teine, suudab tema tuju ikka üleval hoida. Nii töökaaslastel kui ka klientidel.
Kõik meie era- ja äriklientide broneeringud on alati hoolsalt hoitud läbi Sigriti. Soovite tulla puhkama koos oma armsama või sõpruskonnaga? Ei ole probleemi! Võtke ühendust ning leiame lahenduse igale Teie küsimusele.

Mobiil: +372 5450 1514

E-post: lepanina@lepanina.ee

TERJE MÄGI – pearaamatupidaja

Kus viga näeb laita, seal tuleb ja aitab Terje. Tema jaoks ei ole keeruline ühegi situatsiooniga tegelemine aga eriti meeldivad talle arvud ja arved ning seetõttu võib iga finantsküsimuse korral temaga ühendust võtta. Samuti meeldivad talle väga kingitused ja lilled, nii et külla tulles teate mida kaasa võtta!

Mobiil: +372 517 0372

E-post: terje@lepanina.ee