TÄHESÄRA MEREPIIRIL!

Heaolu teenused Massaažide valikud

Klassikaline massaaž – 60 min – 27 €

Klassikaline massaaž on kõige traditsioonilisem ja levinum massaažiliik, mis baseerub rootsi massaažil. Seda tehakse nii balsamiga, õliga kui ka kuivalt. Vastavalt kliendi soovile ja vajadustele võib teha nii kogu keha massaaži kui ka erinevatele kehaosadele. Klassikaline massaaž aktiviseerib eelkõige vere- ja lümfiringet, ergutab ainevahetust, vähendab pea- ja lihasvalusid. Massaaži tulemusel suureneb organismi vastupanuvõime haigustele. Massaaž mõjub lõõgastavalt nii vaimse kui ka füüsilise ülepinge korral.

Meemassaaž – 60 min – 32 €

Meemassaaž on pärit Tiibetist. Meemassaaž kiirendab verevarustust masseeritavas piirkonnas. Läbi naha jõuavad organismi ka mee tervendavad toimed. Meemassaaži kasutatakse edukalt lihaspingete, külmetushaiguste, vaimse pinge, tselluliidi ja krooniliste liigeseprobleemide raviks. Meemassaaž ei sobi mee allergikutele ega tiheda karvakattega inimestele.

Aroomimassaaž – 90 min – 39 €

Aroomimassaaž tasakaalustab meelt ja toidab keha. Teostatakse sujuvaid massaaživõtteid koos naturaalsete taimedest saadud eeterlike õlidega. Aroomiteraapia on abiks ka meeleolu kõikumise, nukruse, kurbuse, stressi, ärevuse ja paljude muude emotsionaalsete seisundite tasakaalustamiseks.

Kuumakivi massaaž – 90 min – 39 €

Massaaž kuumade kividega aitab lihaseid lõdvestada, suurendab ainevahetusprotsesside intensiivsust, tekitab füüsise rahu ja hingelise tasakaalu tunde. Kuumade kivide peamine lokaalne toime kudedele on tingitud soonte laienemisest ja hüpereemiast, seejuures saavutatakse lokaalse vereringluse paranemine, immuunsüsteemi tugevnemine ja intensiivsem ainevahetus.

Massaaž bambuskeppidega – 90 min – 35 €

Salendav ja pinguldav, vettväljutava toimega rituaalne massaaž, mida teostatakse spetsiaalselt silendatud erineva suurusega bambuskeppide abil. Massaaž stimuleerib keha vere- ja lümfiringet ning tekitab meeliülendava heaolutunde. Sobib eriti hästi naistele turses või kiulise tselluliidi korral. Ei ole sobiv veenilaiendite korral.

Massaaž soojade taimekottidega – 90 min – 37 €

See on täisväärtuslik puhkus teie kehale ja meeltele – soojus, täielik rahu ja lõõgastus. Selline protseduur parandab vereringet ja lümfivooli, tõstab lihaste ja naha toonust, soodustab endorfiinide tootmist, leevendab liigeste valu, stressi ja väsimust. Taimekottide sisu on 100% looduslik – need sisaldavad erinevaid ürte, taimi, juurikaid ja lilli.

Šokolaadimassaaž – 90 min – 42 €

See on sensuaalne massaaž kehale ja vaimule. Massaaž peletab halva meeleolu ja täidab õnnetundega, viib eemale argipäevast ning hellitab keha. Massaažiks kasutatakse šokolaadi massaažikreemi kakaoga, mille komponentideks on: kakao, kakaoõli, meevaha ja vitamiinid. Šokolaadil ja šokolaadiaroomil on tugev rahustav mõju. Šokolaad parandab ainevahetust, niisutab, taastab ja toidab nahka. Šokolaadimassaaž on hea valik, sest šokolaad sisaldab vitamiine ja antioksüdante, mis soodustavad toksiinide väljaviimist organismist, samuti stimuleerib šokolaadi aroom immuunglobuliini A teket, mis kaitseb organismi mikroobide ja viiruste vastu. Eriti kasulik on protseduur neile, kes kannatavad südameveresoonkonna haiguste all ja on kalduvustega stressile.