TÄHESÄRA MEREPIIRIL!

Suvepäeva “Meelejahutus” Üks seikluslik ja meeldejääv suvepidu

Üks seikluslik ja meeldejääv suvepidu saab õige hoo sisse põnevate ja tegusate tegevustega!

Vaata ise järele, mida pakuvad suveks meie toredat koostööpartnerid 360 kraadi, Seltskonnamängud, Seikle Vabaks ning Saunatrip!

360 KRAADI on erinevate seiklustega suvepäevade korraldamisel kaasa löönud juba 13 suve.

Tegevusi on menüüs 8-le kuni mitme tuhande osalejaga suursündmusele. Suvepäevadeks on kokku pandudprogrammid erinevate tegevustega, mis sisustavad lõbusalt kogu aktiivse osa päevast. Koostöös pakutakse kogu suvepäeva korraldust – bändid, päevajuhid, heli- ja valgustehnika ja kõik muu sinna juurde kuuluv! Tegevustega saad lähima sinasõpruse, kui VAJUTAD SIIA!

SELTSKONNAMÄNGUD on pakkunud positiivseid üllatusi ja emotsioone juba 9 aastat! Pakutakse põneva ja ainulaadse valikuga seltskonnamänge ja meeskonnamänge, mis on loodud nende endi creative tiimi poolt. Seltskonnamängud muudavad Teie peo stiilseks ja eriliseks läbi mõnusate seltskonnamängude, mida korraldatakse õle Eesti! Tegevustega saad lähima sinasõpruse, kui VAJUTAD SIIA!

SEIKLE VABAKS pakub Teile põnevaid seiklusi vabas looduses, nii maismaal kui merel ja seda aastaringselt!

Viime teid kajakimatkal avastama Pärnumaa kaunist rannikujoont ning räätsamatkal imelist rabamaastikku. Kanuutame mööda Pärnumaa looklevaid jõgesid ja heiskame purjed ning purjetame väikesaartele. Linnuvaatlejatega uurime kohalikku linnustikku ja käime läbi parimad linnuvaatlustornid. Paneme metsa vahele üles viburaja ja õpetame vibu laskma. Suurematele seltskondadele pakume lõbusaid meeskonnamänge: gps-seikluseid, kiikingut, discgolfi ja erinevaid seiklusradasid. Tegevustega saad lähima sinasõpruse, kui VAJUTAD SIIA!

SAUNATRIP pakub unikaalset ja mugavat saunateenust üle kogu Eesti. Saun paikneb kerghaagisel, mida on mugav sõiduautoga igale poole vedada. Saunatripi kadakasaun on mõnus, hubane saun, mille küljeseina katavad kadakalaastud, mis täidavad sauna kadakale omase hea lõhnaga. Leiliruumi mahub mugavalt vihtlema neli inimest. Õhtuhämaruses muudavad sauna õdusaks kaks erinevat valgustust – laetuled ning lavaalused LED-tuled, mille valgustugevust on võimalik reguleerida. Saunameeleolu aitab luua lava alla paigaldatud kõlaritega helisüsteem (FM-raadio, USB, AUX). VAJUTA SIIA!